poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Paese - pomadka z olejem arganowym.

Dawno nie było tutaj kolorówki, czas to zmienić. Dzisiaj mam coś z boxa Paese na święta.PAESE Cosmetics - Pomadka z dodatkiem oleju arganowego.Od producenta :

Szminka została opracowana w nowej, innowacyjnej formule z dodatkiem najcenniejszego z używanych  w kosmetyce oleju arganowego. Olej zawiera wyjątkowo dużo witaminy E, która wykazuje właściwości antyoksydacyjne. Witamina ta znana jest jako "antioxidant superstar": zwalcza wolne rodniki i działa przeciwstarzeniowo. Zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia naskórka.
Pomadka z dodatkiem oleju arganowego zapewnia mocne pokrycie, intensywny kolor i lustrzany blask. Receptura została stworzona, aby zapewnić długotrwały efekt (tzw. efekt long lasting), dzięki czemu kolor wyjątkowo długo utrzymuje się na ustach, nie ścierając się.
Moja opinia : 

Nie wiedziałam co zastanę w boxie, miłą niespodzianką było odkrycie pomadki z olejem arganowym w kolorze nr 13. Podobno to pechowy numerek, nie dla tego produktu ;)
Uwielbiam pomadki matowe, najlepiej pasują do moich dużych ust, te świecące robią u mnie niezbyt dobre wrażenie powiększenia ust na siłę.  Błyszczyki na moich ustach witają gościnnie, nie lubię efektu sklejenia czy tam innych badziewiastych wyników. Tutaj mamy przykład pomadki nie do końca matowej ale nie błyszczącej milionem drobinek, jest naturalna.
Opakowanie jest solidne i wygodne, leże w moim kuferku gdzie się nie niszczy ;D Ma delikatny zapach, niektóre szminki mają taką tępą woń.
Konsystencja tego smarowidła idealnie działa na moich ustach, nie jest twarda ani za miękka.Nawilża usta i nie odznaczają się suche skórki które czasem przeszkadzają. Obawiałam się koloru, że będę blado wyglądać albo nienaturalnie, jest wręcz przeciwnie! Lekka brzoskwinka pasuje na co dzień jak i od święta, do ciemnych ubrań jak i tych jasnych. Dodam iż krycie jest idealne!  Trzyma się na ustach długo jeżeli się nie je i nie pije, ściera się równomiernie.
Czy od pomadki wymaga się czegoś więcej? Jako zwykły śmiertelnik jestem bardzo zadowolona!

Koszt w cenie regularnej to 23,90 za 4g kosmetyku.Szaro i buro zrobiło się za oknem, a ten deszcz to porażka ;(

10 komentarzy:

Bardzo mi milo ze mnie odwiedzasz, zapraszam do grona obserwujacych! :)

Dziekuje za komentarz!

Copyright © 2016 Pluumka opisuje , Blogger