niedziela, 11 grudnia 2016

Pantene Pro-V, Volumen Pur - szampon "większa objętość"


Pantene Pro-V - Volumen Pur 
Szampon do włosów - Większa ObjętośćOd producenta : 


Lekka formuła zwiększająca objętość z mikrocząsteczkami unoszącymi wzmacnia Twoje cienkie włosy, aby wyglądały na zdrowe i pełne objętości.

Odkryj naszą formułę zwiększającą objętość z mikrocząsteczkami unoszącymi, aby nadać swoim włosom dodatkową objętość i blask!

Kolekcja Większa Objętość:
• Pomaga wzmocnić Twoje cienkie włosy, zapewniając im maksimum objętości.
• Pozostawia Twoje włosy gęste, a przy tym lekkie i lśniące.
• Pomaga chronić Twoje cienkie włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją.

Zdrowo wyglądająca objętość dla cienkich włosów.

Zawartość witamin potwierdzona certyfikatem Szwajcarskiego Instytutu Witamin.Moja opinia : 

Szampon zakupiłam w niemieckim Lidlu za 1,55€ - dość korzystnie patrząc na jego ceny w Polsce, zaczynające się od ok 11zł. 
Szukałam szamponu który trochę podniesie moje włosy u nasady, są często przyklapnięte ze względu na ciężar i długość. Myślałam że znajdę w nim rozwiązanie swojego problemu. Musze przyznać, że coś zdziałał i włosy były lekkie i trochę uniesione ale efektu wow nie było. Opakowanie bardzo przyjemne i funkcjonalne. 250ml to niezbyt dużo ale mimo wszystko przy codziennym myciu włosów wystarczył na długo. Szampon ma prześliczny zapach, charakterystyczny dla Pantene, nawet po wysuszeniu lekko go czuć jeśli nie nałożę żadnej odżywki. Nie obciążał włosów - co było bardzo ważne aby nie wyglądały na brudne i zaniedbane. Podsumowując  - polecam go jako tradycyjny szampon z minimalnym działaniem uniesienia.


Używacie kosmetyków Pantene czy stawiacie raczej na inne marki? Może same używałyście tego szamponu - jakie macie o nim zdanie?


3 komentarze:

Bardzo mi milo ze mnie odwiedzasz, zapraszam do grona obserwujacych! :)

Dziekuje za komentarz!

Copyright © 2016 Pluumka opisuje , Blogger